Środa, 29.1.2020
Name days: Zdzisław / Zenon / Walerian
Idź do strony głównej Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

Bezpieczna droga do szkoły

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

10 maja 2019r. uczennica klasy I Wiktoria Wojciechowska uczestniczyła w uroczystości wręczenia nagród w konkursie ,,Bezpieczna droga do szkoły", w którym została wyróżniona. Organizatorem konkursu był Miejski Zakład Komunikacji, a wręczenie nagród odbyło się w Forum Synagoga w Ostrowie Wielkopolskim.Wiktoria otrzymała liczne nagrody, a jedną z nich było umieszczenie kopii jej rysunku na autobusie miejskim, którym można podróżować każdego dnia. Na koniec uroczystości Wiktoria udzieliła krótkiego wywiadu dla stacji TVN24, który można było obejrzeć tego samego dnia w telewizji. W uroczystości wzięli udział przedstawiciele okolicznych gmin, a występy uczennic z ostrowskich szkół umilały wszystkim czas. Cała uroczystość przebiegała w miłej i serdecznej atmosferze. (J.V.)

Galeria Zdjęć