Wtorek, 31.3.2020
Name days: Balbina / Kamila / Kornelia
Idź do strony głównej Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

Przedszkole żegnamy – wakacje witamy

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

Już w poniedziałek 17 czerwca w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość zakończenia roku, podczas której najstarsze przedszkolaki pożegnały przedszkole, a wszystkie dzieci powitały lato i wakacje. Starszaki przygotowały program artystyczny, w którym były wiersze, piosenki, tańce wypełnione wspomnieniami i podziękowaniami za beztroskie lata spędzone w przedszkolu. Druga część programu poświęcona była powitaniu lata i wakacji, wystąpiły w niej zarówno starszaki w inscenizacji „Wakacje”, jak i maluszki w utworze „Złoty wór”. Nie zabrakło wakacyjnych piosenek i tańców. Zaproszeni rodzice i goście nagrodzili małych artystów gromkimi brawami. Uwieńczeniem uroczystości było wręczenie dyplomów wszystkim przedszkolakom przez panią dyrektor Teresę Stachowiak oraz upominków przygotowanych dla absolwentów przez Radę Rodziców. Zasłużone podziękowania za całoroczną współpracę otrzymały panie z Rady Rodziców. Dzieci wręczyły kwiaty nauczycielkom. Po części oficjalnej był czas na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. Dziękujemy wszystkim przedszkolakom za ten wspaniały rok, rodzicom za zaangażowanie. Naszym absolwentom raz jeszcze gratulujemy i życzymy, aby „do szkoły poszli odważnie, śmiało weszli w jej wrota…”, a lata spędzone w przedszkolu miło wspominali. Nadchodzą upragnione wakacje, więc życzymy wszystkim samych słonecznych chwil, wspaniałych przygód i udanego wypoczynku.(B.S.)

Galeria Zdjęć