Środa, 29.1.2020
Name days: Zdzisław / Zenon / Walerian
Idź do strony głównej Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

Wielkanocny zajączek

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

Jak co roku, na kilka dni przed Wielkanocą do naszych przedszkolaków „przykicał zajączek”. To dla dzieci jedna z najmilszych i najprzyjemniejszych tradycji wielkanocnych. Maluszki i starszaki wcześniej przygotowały koszyczki, wyścieliły kolorowym siankiem i zostawiły w salach przy uchylonych oknach. Kolorowe, pięknie udekorowane koszyczki w tajemniczy sposób zniknęły. Dzieci niecierpliwie czekały, by pójść szukać „zajączka”. Wychodząc z przedszkola szybko odkryły przygotowane niespodzianki. Każdy znalazł swój koszyczek wypełniony łakociami, a dodatkowo wielką tubę, która się przyda w lany poniedziałek. Było wiele radości, dziękujemy Ci, Zajączku!(B.S.)

Galeria Zdjęć