Friday, 26.6.2026
Name days: Jan / Paulina / Paweł
Zur Startseite Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

Error message

  • Warning: Invalid argument supplied for foreach() in element_children() (line 6608 of /home/noweska/domains/noweskalmierzyce.pl/public_html/includes/common.inc).
  • Warning: Illegal string offset '#children' in drupal_render() (line 6065 of /home/noweska/domains/noweskalmierzyce.pl/public_html/includes/common.inc).
  • Warning: Illegal string offset '#children' in drupal_render() (line 6075 of /home/noweska/domains/noweskalmierzyce.pl/public_html/includes/common.inc).
  • Warning: Illegal string offset '#children' in drupal_render() (line 6113 of /home/noweska/domains/noweskalmierzyce.pl/public_html/includes/common.inc).
  • Warning: Illegal string offset '#printed' in drupal_render() (line 6120 of /home/noweska/domains/noweskalmierzyce.pl/public_html/includes/common.inc).

To ważne, że mamy Dziadków...

Printer-friendly versionSend to friendPDF version

W piątek 05.02.2016 r. w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Był to czas, kiedy licznie przybyli, zaproszeni przez dzieci, ich najukochańsi dziadkowie. Obie grupy zaprezentowały program artystyczny, w którym, składając życzenia, pokazały swoje umiejętności muzyczne, taneczne oraz recytatorskie. Dumni dziadkowie ze wzruszeniem podziwiali występy swoich najukochańszych wnucząt, a przedszkolaki odważnie i z ogromną satysfakcją prezentowały się przed swoimi najbliższymi. Występom dzieci towarzyszyła prezentacja multimedialna zatytułowana „W starym albumie u mego dziadka…”. Nasi goście na szarych zdjęciach rozpoznawali siebie z dziecięcych lat. W ten sposób wywołaliśmy wspomnienia, zaprosiliśmy babcie i dziadków do wspólnych, ponadczasowych zabaw, które znali z okresu dzieciństwa, a w które bawią się również ich wnuczęta. Część artystyczną zakończył międzypokoleniowy walczyk. Oczywiście przedszkolaki swoim dziadkom wręczyły własnoręcznie wykonane prezenty, a następnie wszyscy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek, podczas którego, każdy wnusio mógł posiedzieć na kolanach swojego dziadka lub babci, pokazać ulubione zabawki i dzieła, które tworzy w przedszkolu. (J.S.)

„I co, i co, że trochę nam urośli,

Że nie są dzieciakami,

Że ważni z nich dorośli.

I co, i co to ważne, że są z nami,

Niech żyją długi czas

I zawsze kochają nas!”

Galeria Zdjęć