
W piątek 19 czerwca nasze przedszkolaki miały okazję spędzić dzień poza swoimi salami. Zaplanowana wycieczka przedszkola do sali eksperymentów w Ostrowie Wielkopolskim okazała się strzałem w dziesiątkę i przyniosła dzieciom mnóstwo radości. Na miejscu na przedszkolaków czekało wiele wspaniałych niespodzianek i zabaw. Taka wycieczka przedszkola do sali eksperymentów to nie tylko doskonała okazja do uśmiechu, ale też świetny sposób na nowe doświadczenia. Dzieci miały szansę:
To był piękny i wesoły dzień dla wszystkich. Dzieci wróciły do przedszkola zadowolone i uśmiechnięte. (N. Matyjasik)