Saturday, 4.7.2020
Name days: Elżbieta / Jacek / Józef
Idź do strony głównej Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

Świąteczne spotkanie w przedszkolu

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

W środę 18 grudnia odbyło się świąteczne spotkanie, na które zaprosiliśmy  rodziców naszych przedszkolaków. Dzieci przedstawiły program artystyczny, a w nim tańce, piosenki, legendę o zwyczaju ubierania choinki, kolędę graną na bum bum rurkach i życzenia płynące z gorących dziecięcych serduszek. Nasi goście nagrodzili występy przedszkolaków gromkimi brawami. Najwięcej emocji wzbudziła wizyta Mikołaja, z niecierpliwością oczekiwanego przez wszystkie dzieci. Już od jego wejścia uwagę przedszkolaków przykuł wielki worek, którego gość wciągnął z wielkim trudem. Każdy z maluszków i starszaków miał  okazję na indywidualne spotkanie z miłym starszym panem w czerwonym stroju i odbiór prezentu.  Mikołaj zostawił również nowe zabawki dla obu grup. Dzieci podziękowały za niespodzianki i odprowadziły gościa, który bardzo zapracowany, śpieszył się, by nieść radość kolejnym przedszkolakom. Maluszki i starszaki wręczyły również rodzicom samodzielnie przygotowane świąteczne niespodzianki. Spotkanie zakończył słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. Dołączając do przedszkolaków, wszystkim rodzicom życzymy pięknych Świąt Bożego Narodzenia wypełnionych radością i miłością oraz Nowego Roku spełniającego wszystkie marzenia, pełnego optymizmu, szczęścia i powodzenia. (B.S.)

Galeria Zdjęć