Saturday, 16.1.2021
Name days: Włodzimierz / Tycjan
Idź do strony głównej Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

Świąteczny numer gazetki „Szpaki”

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

W związku z niemożliwością tradycyjnego kolportażu „Szpaków” przekazujemy naszym Czytelnikom pierwszy internetowy numer szkolnej gazetki. Praca nad „Szpakami” przebiegała zdalnie. Pomimo ograniczonemu kontaktowi udało się zredagować gazetkę z ponadwymiarową ilością stron. W świątecznym numerze: aktualności, tradycje bożonarodzeniowe, fotoreportaż Z pasji do szklanych bombek, przepis pani Ani na pyszne pierniczki, ABC Rodzica – nauczanie zdalne, świąteczna krzyżówka z nagrodami i wiele innych artykułów! Zapraszamy do lektury. (U.A.)

Świąteczny numer gazetki "Szpaki"

Galeria Zdjęć