Saturday, 4.7.2020
Name days: Elżbieta / Jacek / Józef
Idź do strony głównej Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

„Świąteczne nutki”

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

We wtorek 11 grudnia  odbył się Gminny Przegląd Piosenki Świątecznej organizowany przez Publiczne Przedszkole nr 2 „Pod Kasztanami” w Nowych Skalmierzycach. W tym roku do udziału zaproszono duety lub grupy złożone z przedszkolaka i rodzica bądź innego członka rodziny. Celem przeglądu była promocja uzdolnionych wokalnie dzieci, wyzwolenie radości śpiewania, zachęcanie do występów na scenie, a przy tym pielęgnowanie tradycji świąt Bożego Narodzenia. Nasze przedszkole reprezentował 5-letni Franek Tomalak, towarzyszył mu jego tata pan Jakub Tomalak. Wspólnie zaśpiewali piosenkę zatytułowaną „Kredki”. Franek spisał się dzielnie, pokonał strach przed wielką sceną i publicznością. Był to bardzo udany debiut. Przegląd nie miał formy konkursowej, jedyną oceną był aplauz publiczności. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i nagrody. Gratulujemy Frankowi, jesteśmy z niego dumni i życzymy dalszych sukcesów! (B.S.)

Galeria Zdjęć