Saturday, 16.1.2021
Name days: Włodzimierz / Tycjan
Idź do strony głównej Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

„Zrób to sam!”

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

Mówi się, że więcej radości jest w dawaniu niż w przyjmowaniu. To ja dodam, że jeszcze więcej szczęścia jest w obdarowywaniu bliskich prezentami wykonanymi własnoręcznie niż tymi kupionymi. Nasi uczniowie udowodnili, że spod ich rąk potrafią wyjść niecodzienne podarki, przy tym niejednokrotnie angażowali swoich bliskich. Czas spędzony z rodziną jest najcenniejszy, a własnoręcznie wykonane prezenty są pamiątką na całe życie. Serdecznie zapraszam do galerii prac uczniowskich i nie tylko uczniowskich w ramach projektu „Zrób to sam, czyli bank pomysłów na prezenty Bożonarodzeniowe”. Zachęcam do czerpania inspiracji na nadchodzące święta. (U.A.)

Galeria Zdjęć