Wtorek, 7.7.2020
Name days: Estera / Benedykt / Rudolf
Idź do strony głównej Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

Adoptowaliśmy karpacką czwórkę!

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

Uczniowie klasy IV i V wraz z wychowawcą wsparli finansowo działania organizacji WWF na rzecz ochrony zwierząt. Wybór zwierzęcia był bardzo trudny. Pomocne okazało się głosowanie, w wyniku którego uczniowie dokonali symbolicznej adopcji karpackiej czwórki, czyli rysia, niedźwiedzia, wilka i sóweczki – najbardziej znanych, a jednocześnie zagrożonych wyginięciem gatunków w polskich Karpatach. Odwiedzając polskie góry, mamy nadzieję na spotkanie któregoś z „naszych” zwierzaków. Za udział w akcji dziękuję wszystkim zaangażowanym! (U.A.)  Galeria Zdjęć