Czwartek, 4.3.2021
Name days: Adrianna / Kazimierz / Wacław
Idź do strony głównej Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

Bal w przedszkolu

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

Dnia 08.02.2021r. w naszym przedszkolu odbył się karnawałowy bal przebierańców. W kolorowych salach, przystrojonych serpentynami i balonikami, pojawiły się  postacie z bajek i filmów, a także przedstawiciele różnych zawodów, jak strażak, policjant czy sportowiec. Dzieci z zachwytem prezentowały swoje stroje na forum grupy. Cały dzień wypełniły tańce, pląsy i konkursy muzyczno - ruchowe przy dziecięcych przebojach. Każda grupa wybrała króla i królową balu. Chwilę wytchnienia dał poczęstunek ufundowany przez Radę Rodziców, a także specjalnie przygotowana sesja zdjęciowa. Na zakończenie przedszkolaki  rozbiły piniatę  ze słodką niespodzianką. Do domu dzieci zabrały dyplomy uczestnictwa w balu i kolorowe baloniki. Dzień ten dostarczył maluszkom i starszakom wiele radości, bogatych wrażeń i pozytywnej energii, a także przyczynił się do kultywowania miłej, karnawałowej tradycji. Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych strojów. (B.S.)

Galeria Zdjęć