Saturday, 16.1.2021
Name days: Włodzimierz / Tycjan
Idź do strony głównej Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

Daj mi rękę Tato! - fotorelacja

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

Chociaż nie spędzamy czasu w przedszkolu, nie przeszkadza nam to, by w dniu tak uroczystym, jak Święto Taty złożyć najserdeczniejsze życzenia wszystkim tatusiom naszych przedszkolaków.  W minionym tygodniu poprzez pracę zdalną starałam się zaprosić właśnie tatusiów, by towarzyszyli swoim milusińskim podczas podejmowanych aktywności. Wymyśliłam wspólne zadania dla taty i dziecka, pomysły na prezent i  propozycje piosenki z życzeniami. Chciałam podkreślić, że tata  to jedna z najważniejszych osób w życiu  przedszkolaka.  Życzę wszystkim ojcom, by mieli jak najwięcej czasu dla swoich pociech,  by dużo z nimi rozmawiali, bawili się, słuchali, dzielili swoimi pasjami, pokazywali świat .  „To niezwykle ważna rola, która dobrze pełniona  procentuje zarówno w życiu dziecka, jak i samego ojca.” Poniższa fotorelacja nich będzie miłą niespodzianką. (B.S.)

Galeria Zdjęć