Saturday, 4.7.2020
Name days: Elżbieta / Jacek / Józef
Idź do strony głównej Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

Dalej w tany!

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

W poniedziałek, 24 lutego odbył się w naszym przedszkolu karnawałowy bal przebierańców. Wyjątkową atrakcją było spotkanie z panią fryzjerką, która przygotowała wszystkim dzieciom piękne fryzury. Przedszkolaki z zainteresowaniem przyglądały się pracy pani Weroniki i wybierały błyszczące dodatki na swoje włosy. To spotkanie uwieczniliśmy wspólną fotografią, po czym rozpoczęła się wesoła zabawa przy muzyce tanecznej. Parkiet opanowały prześliczne księżniczki, myszki, kotki, krokodyle. Zjawiskowo wyglądali również bohaterowie dziecięcych filmów, bajek i gier.  Wszyscy z wielką ochotą brali udział we wspólnych zabawach. Skoczna i rytmiczna muzyka zachęcała do tańca. Dużo emocji wzbudziło rozbijanie kolorowej piniaty wypełnionej cukierkami. Był tez czas na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. Bardzo serdecznie im za to dziękujemy. Szkoda, że taki bal jest tylko raz w roku! (B.S.) 

Galeria Zdjęć