Piątek, 3.7.2020
Name days: Tomasz / Jacek / Mirosława
Idź do strony głównej Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

Dla Ciebie Mamo! – fotorelacja

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

Dzień Matki to jedno z najpiękniejszych świąt, na które corocznie z niecierpliwością czekają przedszkolaki.  Cieszą się z możliwości zaproszenia swoich mam do przedszkola, przygotowują dla nich  piękny program i  inne niespodzianki.

W tym roku jest inaczej, nie ma nas w przedszkolu, a  nasza praca zdalna jest możliwa i ma sens jedynie dzięki ścisłej współpracy z mamami i to właśnie one były w centrum zainteresowania w minionym tygodniu, to im  były poświęcone wszystkie aktywności. 

Dzieci starały się wyrazić swoją wdzięczność  i miłość: „Kocham Cię, ti amo, je t’aime i nie pytaj mnie, dlaczego tak jest. Ty jesteś mą mamą, wspaniałą, kochaną, jedyną na zawsze i kochasz mnie też.” – brzmiały słowa przewodniej piosenki.

Wszystkim Mamom życzymy więc radości płynącej z macierzyństwa, dużo czasu dla swoich pociech i wielkiej dumy z nich,  a poniższa fotorelacja nich będzie miłą niespodzianką. (B.S.)

Galeria Zdjęć