Saturday, 16.1.2021
Name days: Włodzimierz / Tycjan
Idź do strony głównej Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

Dwa razy literackie podium

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

Uczennice naszej szkoły Aleksandra Kowal, kl. VI i Wiktoria Korzeniewska kl. VII stanęły na literackim podium w Powiatowym Konkursie Literackim pn. „Opowiedz mi bajkę” organizowanym przez Bibliotekę Publiczną im. S. Rowińskiego w Ostrowie Wielkopolskim. Ola zajęła II miejsce w kategorii klas IV-VI, a Wiktoria - II miejsce w kategorii klas VII-VIII. Bajka Oli pt. „Poza moją głową” dotyczyła tematu strachu i odwagi, natomiast utwór Wiktorii podejmował tematykę przyjaźni uosobionego kota nie tylko ze swoimi właścicielami. Nagrodą dla laureatek była publikacja książkowa ich autorskich bajek i ilustracji. GRATULUJĘ i życzę dalszych sukcesów literackich. (U.A.) 

Galeria Zdjęć