Poniedziałek, 26.10.2020
Name days: Damian / Lucyna / Lutosław
Idź do strony głównej Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

Dzień Chłopca u maluszków

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

W przedszkolu w grupie maluszków 30 września obchodziliśmy „Dzień Chłopca”, było mnóstwo atrakcji i uśmiechu na twarzach dzieci oraz prezenty: cukierki, jajka niespodzianki, dyplomy i naklejki, każde dziecko otrzymało koronę od pani. Dziewczynki były księżniczkami, a chłopcy królewiczami. Już na początku dnia dziewczynki zaśpiewały chłopcom sto lat i złożyły życzenia, oraz były wręczone prezenty jajka niespodzianki i dyplomy. Po śniadaniu dzieci tańczyły przy ulubionych przebojach dziecięcych, były konkursy i zabawy z balonami, następnie dziewczynki ozdabiały kapelusz, a chłopcy krawat na naszą gazetkę z okazji „Dnia Chłopca”. Na koniec dnia chłopcy odbili kciuki w farbie i przybili je na swoją legitymację „Super chłopaka”, następnie  odrysowaliśmy na szarym papierze jednego z chłopców i dzieci pomalowały farbami jego postać. W tym dniu było mnóstwo zabawy i radości,  trzeba obchodzić takie święta, bo to jest ważne dla dziecka i daje mu uśmiech na twarzy. (N.M.) 

Galeria Zdjęć