Wtorek, 27.10.2020
Name days: Iwona / Sabina / Szymon
Idź do strony głównej Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

Dzień Przedszkolaka

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

W poniedziałek 21.09.2020r. przedszkolaki z grupy maluszków obchodziły „Dzień Przedszkolaka”. W tym dniu było mnóstwo zabawy i radości. Na początku dnia już słuchaliśmy muzyki i tańczyliśmy. Były dziecięce przeboje i taniec z kolorowymi piłkami. Po śniadanku dzieci wykonały odcisk dłoni na dużym plakacie. Następnie wysłuchały wiersza i wykleiliśmy dużego misia na szarym papierze. Dzieci z okazji tego święta otrzymały dyplomy i kolorowe naklejki.   Był to radosny dzień, wiele uśmiechu i muzyki, oraz kolorowych zdjęć. Takie dni dostarczyły dzieciom wiele zabawy i atrakcji, oraz zadowolenia z siebie, że są dzielnymi Przedszkolakami. (NM)

Galeria Zdjęć