Saturday, 4.7.2020
Name days: Elżbieta / Jacek / Józef
Idź do strony głównej Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

Hej, chłopaki, chłopaki!

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

30 września w naszym przedszkolu chłopcy obchodzili swoje święto. Dziewczynki ułożyły dla nich rymowankę: „Hej, chłopaki, chłopaki, nie bądźcie takie ponuraki, uśmiechajcie się wesoło i zatańczcie z nami w koło”, po czym zaprosiły kolegów do wspólnej zabawy. U nas było to święto niezwykle uprzejmych chłopaków, którzy przez cały dzień adorowali dziewczynki, ustępowali im miejsca, odsuwali krzesła, gdy te chciały usiąść, prowadzili w parach, zgodnie się bawili. Każdy starał się, by zostać tym najbardziej uprzejmym w oczach koleżanek. Dziewczynki zaśpiewały tradycyjne „Sto lat”, złożyły kolegom życzenia i wręczyły upominki przygotowane przez rodziców. Miały też czas , by samodzielnie wykonać laurkę dla wybranego chłopca, co czyniły z entuzjazmem. Chłopcy wręczyli koleżankom słodkie podziękowanie. Tak w miłej atmosferze minął ten świąteczny dzień. (B.S.)

Galeria Zdjęć