Wtorek, 2.6.2020
Name days: Piotr / Marianna / Marzena
Idź do strony głównej Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

I Gminny Konkurs Przyrodniczy

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF


26 listopada w Szkole Podstawowej im. Orła Białego w Biskupicach Ołobocznych odbył się I Gminny Konkurs Przyrodniczy „Parki Narodowe w Polsce”. Uczestnicy musieli zmierzyć się z różnorodnymi zadaniami: domino tematyczne „Z czego słynie dany park narodowy?” rozpoznawanie logo poszczególnych parków oraz test wiadomości o Wielkopolskim Parku Narodowym, Parku Krajobrazowym Doliny Baryczy i Rezerwacie Wydymacz. Drużyna z naszej szkoły reprezentowana przez Jagodę Biegańską, Martę Spaleniak oraz Wiktorię Staszek zajęła V miejsce. Gratulujemy! (V.M)

Galeria Zdjęć