Saturday, 28.11.2020
Name days: Jakub / Stefan / Zdzisław
Idź do strony głównej Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

I miejsce w konkursie fotograficznym

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

Nasza uczennica Aleksandra Kowal zajęła I miejsce w konkursie fotograficznym pt. „Mój klimat na czytanie” w kategorii klas IV-VI. Organizatorem konkursu było Centrum Kultury oraz Biblioteka Publiczna Gminy i Miasta Nowe Skalmierzyce. Zadanie fotograficzne polegało na wykonaniu ciekawego i oryginalnego zdjęcia oddającego niepowtarzalną atmosferę czytania. Jury brało pod uwagę kreatywność, estetykę i staranność wykonania fotografii. Zdjęcie Oli pt. „Świątynia czytania” okazało się wyjątkowe. Gratulujemy! (U.A.)

     

Galeria Zdjęć