Wtorek, 2.3.2021
Name days: Agnieszka / Helena / Karol
Idź do strony głównej Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

JAK KARNAWAŁ, TO KARNAWAŁ…

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

Bal karnawałowy to wydarzenie, na które z niecierpliwością oczekuje każde dziecko, dlatego we wtorek, 9 lutego na naszych uczniów czekała pięknie udekorowana świetlica szkolna. Uczniowie oraz ich rodzice nie zawiedli w swej pomysłowości, dzięki czemu na balu pojawiły się księżniczki, rycerze, superbohaterowie, a nawet klown, ninja, czy służby ratunkowe.

W barwnej scenerii, przy największych przebojach dzieci bawiły się wspaniale. Wszyscy wspólnie pląsali w korowodach, kółeczkach i w parach. Uśmiechnięci, w świetnych nastrojach tańczyli i szaleli na parkiecie. Dodatkową atrakcją były przygotowane przez wychowawczynie: p. Annę Jarantowską i p. Sylwię Kowalczyk  zagadki, konkursy i zabawy, które dostarczyły dzieciom mnóstwo wrażeń i radości. Zabawę uprzyjemnił także pyszny poczęstunek przygotowany przez  rodziców.

O tym, że zabawa była wspaniała świadczyły uśmiechnięte buzie i rumiane policzki uczestników balu. Wszystkim dziękujemy za wspólną zabawę i cudowne wrażenia. Szczególne podziękowania składamy rodzicom, którzy zaangażowali się w pomoc przy organizacji tej niezapomnianej imprezy.  Z zapartym tchem czekamy na następny bal! (A.J.) 

Galeria Zdjęć