Saturday, 4.7.2020
Name days: Elżbieta / Jacek / Józef
Idź do strony głównej Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

Jak minął kolejny miesiąc w grupie 5,6–latków - fotorelacja

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

Przedszkolaki już dwa miesiące pozostają w domach, a zajęcia nadal mają formę zdalną. Wspieramy ich w tej trudnej, niecodziennej sytuacji, chcemy uatrakcyjnić im czas spędzony w domu, z daleka od rówieśników. Proponowanych  aktywności jest bardzo dużo i dzieci z radością je podejmują. Możemy dziś oglądać efekty pracy zdalnej nauczyciela i rodziców, a to za sprawą  otrzymywanych przeze mnie licznych zdjęć i filmików. Serdecznie dziękuję Rodzicom, którzy systematycznie i z wielkim zaangażowaniem korzystają z moich propozycji, bowiem tylko nasza owocna współpraca  sprzyja wszechstronnemu rozwojowi kochanych przedszkolaków. Jestem z nich niezmiennie dumna, pozdrawiam wszystkich gorąco i życzę dużo radości. „Jeszcze będzie normalnie…!” (B.S.)

A oto moja kolejna fotorelacja:

Galeria Zdjęć