Wtorek, 12.11.2019
Name days: Konrad / Renata / Witold
Idź do strony głównej Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

Kaliska Przygoda z Odpadami

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

Już po raz drugi nasza szkoła otrzymała certyfikat działań ekologicznych w ramach projektu pod tytułem „Kaliska Przygoda z Odpadami”, realizowanego przez Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Kaliszu przy współpracy ze Związkiem Komunalnym Gmin „Czyste Miasto, Czysta Gmina”. Proponowane działania z zakresu ochrony środowiska takie, jak sprzątanie i segregacja śmieci, konkursy wiedzowe i plastyczne, zbiórki surowców wtórnych, obchody Dnia Ziemi na stałe wpisały się w kalendarz imprez naszej społeczności uczniowskiej. Uroczyste wręczenie certyfikatu odbyło się 8 czerwca w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Dębem. Podczas uroczystości nagrodzonych zostało także dwoje uczniów naszej szkoły Aleksandra Kowal z kl IV oraz Łukasz Urbaniak z kl VIII, którzy w konkursie plastycznym „Nie bądź zielony!Segreguj bioodpady”uzyskali najwyższe noty. Gratulujemy.(V.M)

Galeria Zdjęć