Saturday, 4.7.2020
Name days: Elżbieta / Jacek / Józef
Idź do strony głównej Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

Kochamy Was…

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

W środę 22 stycznia w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Przedszkolaki z wielkim zapałem przygotowywały się do tego dnia, by swoim występem podziękować gościom za ich miłość, dobroć, troskę, poświęcony czas, za szczęśliwe dzieciństwo. Babcie i Dziadkowie nie zawiedli i licznie przybyli na uroczystość. Dzieci zaprezentowały swoje talenty muzyczne, taneczne i recytatorskie w specjalnym programie dedykowanym gościom, bardzo wdzięcznie i szczerze wyraziły swoje uczucia, przywiązanie i szacunek. Następnie wręczyły swoim bliskim samodzielnie przygotowane niespodzianki. Spotkanie zakończył wspólny poczęstunek przygotowany przez rodziców. Tego dnia panowała wyjątkowa atmosfera, Babcie i Dziadkowie doświadczyli wielu miłych wrażeń, a w niejednym oku zakręciła się łza wzruszenia. (B.S.)

Galeria Zdjęć