Wtorek, 31.3.2020
Name days: Balbina / Kamila / Kornelia
Idź do strony głównej Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

KOMUNIKAT - PRACA ZDALNA

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

Szanowni Rodzice, zgodnie z rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej od dnia 12 marca 2020 r. do dnia 25 marca 2020 r. funkcjonowanie naszej szkoły i przedszkola zostają ograniczone poprzez zawieszenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych.  Dzieci i uczniowie nie przychodzą do przedszkola i szkoły.

Jednocześnie przypominamy, że nie jest to czas ferii i wspólnych spotkań.

W tych dniach praca z uczniem będzie odbywać się w formie "pracy zdalnej". W związku z powyższym materiały edukacyjne dla uczniów będą sukcesywnie zamieszczane w e-dzienniku oraz na stronie internetowej szkoły (w zakładce PRACA ZDALNA Z UCZNIEM).

Prosimy o sprawdzanie na bieżąco informacji zamieszczanych w e-dzienniku i na stronie szkoły.

Galeria Zdjęć