Wtorek, 31.3.2020
Name days: Balbina / Kamila / Kornelia
Idź do strony głównej Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

Konkurs literacki „O Pióro Burmistrza”

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

Aleksandra Kowal i Zofia Tomalak reprezentowały naszą szkołę w powiatowym konkursie „Poezji Pisanej i Recytowanej o Pióro Burmistrza Gminy i Miasta Nowe Skalmierzyce” w Szkole Podstawowej w Gostyczynie. W tegorocznej edycji uczestnicy konkursu mieli za zadanie napisać wiersz związany z matematyką. Obie uczennice świetnie wywiązały się  z literackiego zadania.  Zofia Tomalak zajęła II miejsce w kategorii klas VII-VIII i odebrała srebrne pióro z rąk kierownika Referatu Oświaty Gminy i Miasta Nowe Skalmierzyce pana Daniela Mituły. Gratulujemy! (U.A.)

Galeria Zdjęć