Saturday, 16.1.2021
Name days: Włodzimierz / Tycjan
Idź do strony głównej Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

Nadchodzą Święta

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

Tradycyjnie, jak co roku,  przygotowaliśmy świąteczne przedstawienie, lecz tym razem ze względu na pandemię  nie mogliśmy na nie zaprosić rodziców. Aktorami były dzieci z grupy 3-4 latków i 5-6 latków. Najpierw maluszki były gośćmi starszaków i zobaczyły przygotowane przez nich przedstawienie zatytułowane „Nadchodzi niezwykły czas”. Następnie najmłodsze przedszkolaki wcieliły się w role śnieżynek, tańczyły i śpiewały zimowe piosenki oraz kolędy, a starsi koledzy nagrodzili ten występ gromkimi brawami. Pod choinką dzieci znalazły niespodziankę od Mikołaja, który zapracowany, nie mógł osobiście wręczyć prezentów, zostawił jednak wyjaśniający list zakończony świątecznymi życzeniami. Z prezentami dla przedszkolaków przybyła również pani Dyrektor, nowe zabawki, klocki i układanki dydaktyczne wzbogaciły wyposażenie sal. Był to wyjątkowy dzień,  wprowadził wszystkich  w radosny, świąteczny nastrój. Dziękujemy rodzicom za przygotowanie swoim pociechom odpowiednich strojów, a Mikołajowi za piękne prezenty dla wszystkich dzieci! (B.S.)

Galeria Zdjęć