Czwartek, 4.3.2021
Name days: Adrianna / Kazimierz / Wacław
Idź do strony głównej Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

Nieco inna godzina wychowawcza

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

Wszyscy uczniowie uwielbiają spędzać czas przed komputerem, ale dzisiejszą lekcję z wychowawcą postanowiliśmy spędzić nieco inaczej. W obecnym czasie wszyscy spędzamy wiele godzin siedząc przed monitorami czy z telefonem w ręce, dlatego powinniśmy pamiętać, aby dbać o kondycję nie tylko tą fizyczną. Stąd pomysł, wykorzystując piękną pogodę i uroki zimy, aby przenieść się w plener, poruszać się, pooddychać świeżym powietrzem. Przez te parę minut odpoczęły trochę nasze oczy i kręgosłupy. Przy okazji powstały piękne anioły, gorące walentynkowe serce, "bałwanek". Niektórzy udowodnili, że na śniegu można nawet pisać. Nie zabrakło także milusińskich pupili. Po powrocie do "klasy" - przed monitory, podczas gorącej dyskusji pełnej "zimowych" wrażeń padło wiele pozytywnych słów na temat lekcji i nowe pomysły na nietypowe zajęcia lekcyjne. (H.M.)

 

Galeria Zdjęć