Piątek, 15.1.2021
Name days: Aleksander / Izydor / Paweł
Idź do strony głównej Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

Niespodzianka dla Domu Dziecka i Fundacji „Serce Dla Serca”

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

Choć w tym roku nie udało się zorganizować Bożonarodzeniowego Kiermaszu Charytatywnego, to jednak postanowiliśmy w innej formie okazać innym naszą pamięć i wsparcie. Członkowie koła muzycznego na czele z p. Joanną Olejniczak przygotowali świąteczny mini koncert, natomiast uczestnicy koła filmowego pod kierunkiem p. Urszuli Adrian nakręcili filmik w animacji poklatkowej z głównym bohaterem – Aniołem Bożego Narodzenia. Zajęcia kół odbywały się na odległość, zatem bardzo się cieszymy, że pomimo ograniczonego kontaktu udało się przygotować filmową niespodziankę dla podopiecznych Domu Dziecka w Kaliszu i Fundacji „Serce Dla Serca”. Zdaje się, że niespodzianka nam się udała, o czym świadczą podziękowania dzieci z Domu Dziecka i prezesa Fundacji pana Sebastiana Szałagiewicza: Serdecznie dziękuję za przygotowany materiał. Gratuluje kreatywności i pomysłu. Radością dla nas jest fakt, że ktoś pamięta o Naszych Podopiecznych, to bardzo miłe i budujące, zwłaszcza dla nich, kiedy dodatkowo zmagają się z pandemią. Przekaz jest piękny i wartościowy a przy tym podany w sposób łatwy i przyjemny. […] Zawsze dla wolontariuszy i współpracowników na pierwszym miejscu jest dobro dziecka, tym bardziej jest nam miło, że zostaliśmy wymienieni wspólnie z placówką, która zajmuje się niesieniem pomocy dla nich. Traktujemy to jako formę wyróżnienia.

A zatem zapraszamy na seans! (U.A.)

https://drive.google.com/file/d/1nL_GxnVdywhxV3HP-SgZWb1ztvVJW41E/view?usp=sharing


Galeria Zdjęć