Poniedziałek, 12.4.2021
Name days: Damian / Andrzej / Juliusz
Idź do strony głównej Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

Ogólnopolski Konkurs „Zdalnie Zdolny Nauczyciel”

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

Krakowski Instytut Rozwoju Edukacji zaprosił nauczycieli z całej Polski do udziału w konkursie pn. „Zdalnie Zdolny Nauczyciel”. Konkurs miał na celu promowanie dobrych praktyk w zakresie nauczania zdalnego. Zadaniem uczestników było przygotowanie atrakcyjnego scenariusza 45 minutowego przebiegu lekcji online z podziałem uczniów na grupy, indywidualizacją nauczania i wykorzystaniem TIK. Laureatów konkursu wyłoniono w dwóch kategoriach – szkoły podstawowe i ponadpodstawowe. II miejsce w konkursie zajęła nauczycielka pani Urszula Adrian ze Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Kotowiecku. Uczestnicy konkursu wzięli udział w gali rozdania nagród, która ze względu na pandemię odbyła się zdalnie. Podczas spotkania laureaci dzielili się doświadczeniem, swoimi pomysłami i kreatywnością, dzięki którym ich prace zostały wyróżnione. Nagrodami w konkursie był sprzęt elektroniczny do nauczania zdalnego. Zwycięskie scenariusze zostaną opublikowane na blogu Krakowskiego Instytutu Rozwoju Edukacji. (UA)

            

Galeria Zdjęć