Wtorek, 7.7.2020
Name days: Estera / Benedykt / Rudolf
Idź do strony głównej Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

Ogólnopolski Konkurs ZUCH

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

Uczniowie klasy I i III  wzięli udział w ogólnopolskim konkursie semestralnym ZUCH. Konkurs został  przeprowadzony w szkole pod koniec lutego i polegał na samodzielnym rozwiązaniu przez uczniów zintegrowanego sprawdzianu zróżnicowanego w zależności od klasy. Treść sprawdzianów była dostosowana do obowiązującej podstawy programowej i uwzględniała elementy edukacji polonistycznej, społeczno-przyrodniczej i matematycznej. Konkurs ten rozwijał wyobraźnię i twórcze myślenie dzieci. Test konkursowy zawierał 21 pytań o różnej skali trudności i w związku z tym każdy uczeń miał szansę sprawdzenia swoich umiejętności.

Właśnie dotarły do nas wyniki.

Do konkursu przystąpiło 2766 uczniów z klasy I. Z naszej szkoły do konkursu przystąpiło  5 uczniów:  Bartosz Marciniak – zajął 4 miejsce, Lena Szczepaniak – 11 miejsce, Michał Starczan – 15 miejsce, Lena Kołaczek – 26 miejsce, Maja Mielcarek – 38 miejsce.

Z klasy III  do konkursu przystąpiło 2619 uczniów. Uczniowie z naszej szkoły to: Nikodem Mocek - 36 miejsce, Gabriela Oleszek – 37 ,  Gabriel Twardowski – 73.

Serdecznie gratuluję wszystkim uczniom, za zajęcie wysokich miejsc. (A.M.)

  

Galeria Zdjęć