Sunday, 29.11.2020
Name days: Błażej / Przemysł / Fryderyk
Idź do strony głównej Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

Pasowanie na przedszkolaka to wyjątkowa uroczystość, która odbyła się w Przedszkolu w Kotowiecku 13.11.20 r.  Dzieci zmieniły się w ten dzień w „Smerfy”, zaprezentowały przygotowane wierszyki i piosenki o smerfach i przedszkolakach. Dla większości był to pierwszy bardzo ważny występ. Po części artystycznej nastąpił akt pasowania, czyli dotknięcie ramienia każdego przedszkolaka ogromną kredką przez Panią Dyrektor Teresę Stachowiak.  Na koniec zrobiliśmy grupowe zdjęcia oraz dzieci zjadły ciepłe lody i wypiły soczki. Dla przedszkolaków było to wielkie przeżycie, a dla rodziców powód do dumy i zadowolenia ze swoich pociech. NM

Galeria Zdjęć