Piątek, 3.7.2020
Name days: Tomasz / Jacek / Mirosława
Idź do strony głównej Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

Pożegnanie przedszkola

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

W poniedziałek 29 czerwca odbyła się uroczystość pożegnania przedszkola przez najstarszych przedszkolaków. Mimo wyjątkowych warunków spowodowanych pandemią, dzieci ucieszyły się ze spotkania z koleżankami, kolegami i wychowawcą. Wszyscy z zainteresowaniem obejrzeli prezentację będącą wspomnieniem lat spędzonych w przedszkolnych murach. Dzieci złożyły ślubowanie, że będą aktywnie wypoczywać przez wakacje, a potem z uśmiechem na twarzy przekroczą próg szkoły i będą dobrymi uczniami. Absolwenci otrzymali  pamiątkowe dyplomy pożegnania przedszkola i wyprawki ufundowane przez Radę Rodziców. Przyznano też Certyfikat Mistrza Pracy Zdalnej, otrzymał go Miłosz Gmerek, który wyróżnił się, w tej grupie, swoją aktywnością podczas pracy zdalnej.  Wychowawczyni podziękowała wszystkim rodzicom za współpracę, szczególne słowa podziękowania skierowała do mam pracujących w Radzie Rodziców, za każde miłe słowo, uśmiech, życzliwość, nieocenione wsparcie i zaangażowanie w życie przedszkola. Pani  dyrektor podziękowała wszystkim za cały rok pracy i życzyła udanych, słonecznych wakacji. Rodzice wyrazili nauczycielom swą wdzięczność za ich całoroczny trud. Chcemy jeszcze raz życzyć naszym absolwentom wspaniałych wakacji, miłego wypoczynku, a potem udanego startu szkolnego, niechaj nie zabraknie im ciekawości, wrażliwości i ambicji: „bądźcie dobrymi uczniami, wspominajcie nas czasami!”. Wszystkim pozostałym przedszkolakom i rodzicom życzymy dużo słońca, radości, udanego wypoczynku. Do zobaczenia we wrześniu! (B.S.)

Galeria Zdjęć