Saturday, 4.7.2020
Name days: Elżbieta / Jacek / Józef
Idź do strony głównej Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

Praca zdalna w grupie 3-4 latków – Fotorelacje

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

Kochane dzieci i rodzice wykonaliście „Kawał dobrej roboty”.  Wiem, że to trudny dla Nas wszystkich czas, który trwa już ponad miesiąc. Jednak codzienna praca i wykonywanie zadań z dziećmi buduje w nich poczucie obowiązku i systematycznej pracy, co dla niektórych będzie przydatne w późniejszym okresie w szkole. Propozycji zadań podanych przez mnie było trochę i muszę napisać Wam „Daliście radę, jestem z Was dumna!”. Dziękuję za trud Waszej pracy.  Życzę wszystkim zdrówka i mam nadzieję do zobaczenia niebawem!  (N.M.)

Galeria Zdjęć