Piątek, 3.7.2020
Name days: Tomasz / Jacek / Mirosława
Idź do strony głównej Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

Praca zdalna w grupie 3-4 latków – Fotorelacje cz. 2

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

Kochani! Minął kolejny miesiąc nauki zdalnej. Choć każdy ma swoje obowiązki i pracę, chciałam przekazać, że jestem bardzo zadowolona z Waszego wykonywania zadań z dziećmi, buduje to w Nich poczucie obowiązku i systematyczności. Zadań proponowanych przez mnie było trochę i muszę napisać Wam „Dziękuję, daliście radę, jestem z Was dumna”.  Chciałabym podziękować w szczególności rodzicom, którzy systematycznie przysyłają mi pracę dzieci to Wasza zasługa!   Życzę wszystkim zdrówka i mam nadzieję do zobaczenia niedługo!  (N.M.)

Galeria Zdjęć