Saturday, 16.1.2021
Name days: Włodzimierz / Tycjan
Idź do strony głównej Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

Praca zdalna w grupie 3-4 latków - Fotorelacje - Podsumowanie

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

Kochani Rodzice i Dzieci!

Minął kolejny miesiąc i ostatni nauki zdalnej. W natłoku swoich obowiązków i pracy, jestem zadowolona z każdego, że tak dzielnie to wspólnie wytrwaliśmy. Zadania, wykonywane przez dzieci codziennie, a troszkę ich było, muszę powiedzieć, że przyłożyliście się do nich z całego serca. „Dziękuję, zwłaszcza dla rodziców, którzy systematycznie wysyłali zdjęcia zadań, daliście radę, jestem z Was dumna”. Życzę wszystkim zdrówka i uśmiechu na twarzy, udanych i słonecznych wakacji i mam nadzieję do zobaczenia wkrótce!  (N.M.) 

Galeria Zdjęć