Saturday, 4.7.2020
Name days: Elżbieta / Jacek / Józef
Idź do strony głównej Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

Praca zdalna w grupie starszaków – fotorelacja

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

Minął  już miesiąc odkąd zajęcia wychowawczo-dydaktyczne w przedszkolach zostały zawieszone. Nasza praca odbywa się w formie zdalnej.  Bardzo dziękuję Rodzicom za zaangażowanie  i współpracę w tym trudnym czasie.  Cieszę się, że moje propozycje budzą zainteresowanie i sprawiają radość dzieciom.   Otrzymuję mnóstwo zdjęć i  filmików z efektami  wspólnej pracy. Jestem dumna ze swoich przedszkolaków.  Przesyłam gorące pozdrowienia i  mocno ściskam. Do rychłego zobaczenia! (B.S.)

A oto moja fotorelacja:

Galeria Zdjęć