Czwartek, 4.3.2021
Name days: Adrianna / Kazimierz / Wacław
Idź do strony głównej Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

Projekt Edukacyjny „Moc słów”

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

Dzieci  z  grupy 3,4 – latków na początku lutego wykonały kolejny moduł projektu „Moc słów”. Maluszki w tych dniach oceniały swoje samopoczucie pokazując obrazek czy są zadowolone czy też nie, zapoznały się z „Magicznymi słowami” (dziękuję, przepraszam, proszę, do widzenia, dzień dobry). Słuchały wiersza „Magia słów” czytanego przez nauczycielkę, a następnie rozmawiały na jego temat, oglądając obrazki. Dzieci wykonały dla swojego kolegi „Medal wdzięczności”, a na koniec dnia wraz z nauczycielem zrobiły drzewko „Magicznych słów”.  Takie dni uczą dzieci używania zwrotów grzecznościowych w życiu codziennym i wprowadzenia w kulturę bycia.  NM

Galeria Zdjęć