Wtorek, 27.10.2020
Name days: Iwona / Sabina / Szymon
Idź do strony głównej Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

Przedszkolak na medal

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

Co roku 20 września obchodzony jest Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka, ustanowiony, aby podkreślić znaczenie edukacji przedszkolnej dla wszechstronnego rozwoju dziecka. Nasze przedszkolaki świętowały w tym roku w poniedziałek 21 września. Był to dzień pełen refleksji, niespodzianek i różnorodnych aktywności. Starszaki wykorzystując własne doświadczenia oraz ilustracje porównały zachowania przedszkolaków z zachowaniami dzieci nie uczęszczających do przedszkola. Metodą burzy mózgów próbowały zebrać  cechy określające „przedszkolaka na medal” i przedstawiły to w formie plakatu. Wykonały portrety przyjaciela i wymieniły się nimi składając sobie życzenia. Nie zabrakło też aktywności muzyczno- ruchowej najpierw w sali, a potem na świeżym powietrzu. Dla dzieci „posypały się cukierki z nieba”. Życzymy wszystkim przedszkolakom, aby uśmiech zawsze gościł na ich twarzach, a przedszkole traktowały, jak swój drugi dom. (B.S.)

Galeria Zdjęć