Saturday, 4.7.2020
Name days: Elżbieta / Jacek / Józef
Idź do strony głównej Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

Przedszkolaki obchodziły Dzień Kobiet

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

W  naszym przedszkolu już w piątek 6 marca obchodziliśmy Dzień Kobiet.  Wszystkie dzieci zebrały się w sali starszaków. Chłopcy przygotowali tam niespodziankę, złożyli życzenia paniom i koleżankom, odśpiewali tradycyjne „Sto lat” i wręczyli wspaniałe upominki. Sami otrzymali od dziewczynek słodkie podziękowanie. Dalej każda grupa bawiła się w swojej sali. Wiele radości sprawiły dzieciom przygotowane z tej okazji zabawy i konkurencje. Starszaki zastanawiały się: jakie zawody wykonują panie?, ile „zawodów” ma mama? To pozwoliło uświadomić im ogromną rolę kobiet w życiu domowym i zawodowym. Chłopcy starali się być bardzo mili dla swoich koleżanek, postanowili też poddać dziewczynki kilku próbom, a sami pełnili rolę jurorów. W ten sposób zostały wybrane: Najbardziej Roześmiana  Miss, Najbardziej Rozskakana Miss, Najbardziej Rozśpiewana Miss, Miss Zgadywanek, Miss Najszybszego Liczenia, a także Miss Najdłuższego Kucyka. Wszyscy wspaniale się bawili. Każda dziewczynka otrzymała dyplom i koronę. Był też czas na przygotowanie pięknych laurek dla swoich mam. Cały dzień upłynął dzieciom  w atmosferze radości, wzajemnego okazywania przyjaźni i szacunku. Serdecznie dziękujemy rodzicom za pomoc w organizacji tego święta. (B.S.)

Galeria Zdjęć