Wtorek, 31.3.2020
Name days: Balbina / Kamila / Kornelia
Idź do strony głównej Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

Rozpoczęcie roku 2019/2020

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

Za nami uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego z udziałem nauczycieli, uczniów i rodziców. Pani dyrektor Teresa Stachowiak powitała nowych nauczycieli i życzyła wszystkim wielu sukcesów i powodów do dumy. Klasy IV i V wraz z wychowawcą p. Urszulą Adrian przygotowały wspomnienie II wojny światowej w 80. rocznicę jej wybuchu oraz pantomimę pod tytułem „Razem możemy więcej”. Nie mogło także zabraknąć radosnej piosenki, ponieważ muzyka najpełniej łączy to co wakacyjne i szkolne. Niech nowy rok 2019/2020 obfituje we wspólne i satysfakcjonujące osiąganie celów dydaktycznych i wychowawczych. (U.A.) 

Galeria Zdjęć