Sunday, 29.3.2020
Name days: Marek / Wiktoryna / Zenon
Idź do strony głównej Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

Senatorskie wyróżnienie w konkursie „List do Taty”

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

Uczennice naszej szkoły Wiktoria Korzeniewska, Aleksandra Kowal, Klaudia Lewicka, Magdalena Wasielewska wzięły udział w V. edycji konkursu „List do Taty” organizowanym przez Komisję Rodziny, Polityki Senioralnej i Społecznej Senatu RP we współpracy z Fundacją im. św. Cyryla i Metodego. Konkurs został skierowany do uczniów klas IV i V, którzy uczestniczyli w lekcji języka polskiego na temat rodziny i roli ojca. Następnie zadaniem uczniów było napisanie pracy pisemnej na temat swojego taty - kim jest i co dla mnie znaczy. Do etapu okręgowego napłynęło 138 prac z powiatu kępińskiego, krotoszyńskiego, ostrowskiego  i ostrzeszowskiego. List Wiktorii Korzeniewskiej został wyróżniony. Uczennica odebrała nagrodę z rąk senatora Łukasza Mikołajczyka. Rozdanie nagród odbyło się w miłej atmosferze w jednej z ostrowskich restauracji. Tatusiowie naszych uczennic mogą być z nich dumni, że tak dojrzale i pięknie ich córki potrafią o nich pisać. (U.A.)


Galeria Zdjęć