Poniedziałek, 26.10.2020
Name days: Damian / Lucyna / Lutosław
Idź do strony głównej Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

Super Chłopaki

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

Tradycyjnie 30 września obchodziliśmy Dzień Chłopca. Dziewczynki z grupy starszaków postanowiły poddać swoich kolegów kilku próbom, by sprawdzić, czy zasługują oni na miano Super Chłopaków. Pierwszą konkurencją było  prowadzenie piłeczki slalomem między ustawionymi klockami za pomocą kija hokejowego. Dalej nasi bohaterowie wykonywali pompki, liczyli sztangi na planszach  prezentowanych przez koleżanki. Mieli również możliwość wykazania się znajomością marek samochodów, a ściślej rozpoznania marki po charakterystycznym znaczku. Dziewczynki z wielką radością podjęły role jurorek. Po wszystkich konkurencjach złożyły życzenia, wręczyły dyplomy i słodką niespodziankę. Był też czas na wspólną zabawę, najpierw w sali, a potem na placu zabaw. Chłopcy poczuli się wyjątkowo, a one  były szczęśliwe, że mogły sprawić tyle radości. (B.S.)

Galeria Zdjęć