Czwartek, 4.3.2021
Name days: Adrianna / Kazimierz / Wacław
Idź do strony głównej Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

Wyróżnienia w ogólnopolskim konkursie plastyczno-literackim Kampanii „Zachowaj Trzeźwy Umysł”

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

Uczniowie klasy VI w 2020 roku brali udział w działaniach ogólnopolskiej Kampanii „Zachowaj Trzeźwy Umysł” pod hasłem „DorastaMY asertywNIE”. Szóstoklasiści podjęli wyzwania trzech konkursów przygotowanych w 19 edycji kampanii: „Sport to zdrowie – pocztówka dla przyjaciela”, „Wehikuł czasu – konkurs plastyczno-literacki” i „Rozwiąż krzyżówkę”. W ogólnopolskim konkursie plastyczno-literackim „Wehikuł czasu” wyróżnione zostały Aleksandra Kowal i Kinga Stempin. Uczennice otrzymały nagrody książkowe i pamiątkowe dyplomy. Warto przypomnieć, że corocznym organizatorem akcji jest Stowarzyszenie Producentów i Dziennikarzy Radiowych oraz Fundacja „Trzeźwy Umysł” przy współpracy z samorządami gminnymi i miejskimi. Cel przyświecający kampanii to profilaktyka uzależnień poprzez promowanie zdrowego stylu życia oraz konstruktywne i prospołeczne postawy. (U.A.)


    

Galeria Zdjęć