Saturday, 4.7.2020
Name days: Elżbieta / Jacek / Józef
Idź do strony głównej Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

Z wizytą w pracowni komputerowej

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

We wtorek 3 marca grupa starszaków wybrała się do szkolnej pracowni komputerowej, której gospodarzem jest pani Honorata Maciałczyk, nauczyciel matematyki i informatyki. Zapoznała ona przedszkolaków z zasadami bezpieczeństwa obowiązującymi  w tej sali, po czym dzieci zajęły miejsca przy komputerach. Miały okazję poznać zasady posługiwania się myszką i rozwiązać postawione im zadanie – dopasować części garderoby do pogody. Czas spędzony w pracowni minął bardzo szybko, wszystkie dzieci czuły niedosyt, ucieszyły się, gdy pani Honorata obiecała zaprosić je ponownie. Spotkanie przyczyniło się do rozwijania zainteresowania wynalazkami technologicznymi. Dziękujemy! (B.S.)

Galeria Zdjęć