Wtorek, 27.10.2020
Name days: Iwona / Sabina / Szymon
Idź do strony głównej Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

Podsumowanie projektu „Jestem wolny – uzależnieniom mówię: NIE!”

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

W roku szkolnym 2019/2020 w klasach I-VIII realizowano projekt „Jestem wolny – uzależnieniom mówię: „NIE!” mający na celu profilaktykę uzależnień. Wychowawcy przeprowadzili w klasach cykl lekcji poświęconych przeciwdziałaniu agresji, cyberprzemocy, wchodzeniu w zachowania ryzykowne i umiejętności gospodarowania czasem wolnym. Podsumowaniem projektu były tegoroczne spotkania z pielęgniarką szkolną – p. Beatą Zielińską. Pani pielęgniarka przypomniała najważniejsze informacje o przyczynach i skutkach zdrowotnych uzależnień. Mieliśmy także okazję do zadawania pytań i rozwiania wszelkich wątpliwości związanych z tą tematyką. Pani pielęgniarce dziękujemy za spotkanie, a my chcemy żyć zdrowo i bezpiecznie! (U.A.)

Galeria Zdjęć