Od 30. lat nieprzerwanie w naszej szkole redagowana jest i wydawana szkolna gazetka „Szpaki”. Pomysłodawczynią gazetki była polonistka, pracująca w naszej szkole, p. Barbara Raczyk. Gazetkę redagowali, i tak jest do tej pory, uczniowie, którzy poświęcali swój czas, spotykali się na zajęciach koła dziennikarskiego i pisali o tym, co ważne dla nich samych i dla środowiska lokalnego.
































































Czas oczekiwania w przedszkolu na Święta Bożego Narodzenia, często wypełnia śpiew kolęd, pastorałek czy piosenek. Jest to okazja do pielęgnowania tradycji i rozwijania zainteresowań muzycznych dzieci.












