Wtorek, 29.11.2022
Name days: Błażej / Przemysł / Fryderyk
Idź do strony głównej Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

Święto Niepodległości

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

"Jest takie miejsce na mapie świata- Polska!
To moje miejsce, tutaj mocniej bije mi serce! "

11 listopada 1918 r. to bardzo szczęśliwa data dla wszystkich Polaków. Właśnie tego dnia, Polska odzyskała niepodległość. Dlatego też tego dnia obchodzimy nasze święto narodowe – Święto Niepodległości. Przedszkolaki z wychowawcami uczestniczyli w części artystycznej przygotowanej przez uczniów. Wszyscy z powagą i w dużym skupieniu oglądali program artystyczny. Podczas uroczystości wspólnie odśpiewaliśmy  Mazurka Dąbrowskiego, przyłączając się tym samym do akcji "Szkoła do hymnu" (K. Kołodziejczyk)

Galeria Zdjęć