Środa, 3.4.2024
Name days: Ryszard / Renata / Jakub
Idź do strony głównej Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

Światowy Dzień Zdrowia 7 kwietnia 2024 „Moje zdrowie, moje prawo”.

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Ostrowie Wielkopolskim, Stanowisko Pracy ds. Oświaty Zdrowotnej i Promocji Zdrowia informuje, że 7 kwietnia br. obchodzić będziemy „Światowy Dzień Zdrowia”, który będzie przebiegał pod hasłem „Moje zdrowie, moje prawo”.

Tematem przewodnim są coraz bardziej zagrożone prawa każdego człowieka do dostępu do wysokiej jakości usług zdrowotnych, edukacji i informacji, bezpiecznej wody pitnej, czystego powietrza, dobrego odżywiania, godnych warunków mieszkania i pracy oraz wolności od dyskryminacji. Państwowa Inspekcja Sanitarna corocznie włącza się w obchody „Światowego Dnia Zdrowia” poprzez propagowanie jego hasła oraz realizację działań związanych z edukacją społeczeństwa w nawiązaniu do poruszanych w tym dniu zagadnień.

Szczegóły na stronie WHO:

https://www.who.int/news-room/events/detail/2024/04/07/defaultcalendar/w...

PAŃSTWOWY

                                                                                      POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY

Galeria Zdjęć