Sunday, 25.9.2022
Name days: Aurelia / Kamila / Franciszka
Idź do strony głównej Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

ŻEGNAMY PRZEDSZKOLE

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

Dzień 27 czerwca 2022r. upłynął na wspomnieniach związanych z minionym rokiem, dzieci wspominały czas, gdy po raz pierwszy przekroczyły próg przedszkola. W tym dniu żegnaliśmy panią Dyrektor Teresę Stachowiak, która przez 20 lat opiekowała się naszą placówką.  

Dzieci w montażu słowno-muzycznym zaprezentowały swoje umiejętności. Wiersze i piosenki, mówiły o zakończeniu przedszkola, o nadziejach związanych z nowym środowiskiem szkolnym oraz o nadejściu upragnionych wakacji. Rodzice dumnie przyglądali się występującym małym artystom. Maluchy pożegnały swoich starszych kolegów życząc im sukcesów w szkolnej ławce.

Na zakończenie Pani Dyrektor wręczyła dyplomy i złożyła życzenia wszystkim absolwentom, nauczycielom i rodzicom. Dzieci otrzymały również upominki i albumy ze zdjęciami.

Dziękujemy przedszkolakom za wspólnie spędzone chwile. Fruńcie dalej po swoje marzenia, realizujcie swoje pasje, bądźcie zawsze uśmiechnięci. Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców i wszystkim rodzicom za zaangażowanie i serce włożone we współpracę z placówką. Życzymy by nadchodzące wakacje były czasem zasłużonego i bezpiecznego wypoczynku. NM

Galeria Zdjęć